o nás

„VŠE V PŘÍRODĚ – KAŽDÁ KVĚTINA, KAŽDÝ STROM A KAŽDÉ ZVÍŘE NÁS MŮŽE MNOHÉMU NAUČIT.“
ECKHART TOLLE

Jsme nadšenci do zdravého životního stylu a čerpáme ze zkušeností získaných v Austrálii a USA. Především dvouletý pobyt v Sydney byl velice osvěžující a nadčasový, nikde ve světě nebyla touha po zdraví a krásném zdravém těle cítit tak silně, jako právě na plážích a v parcích u protinožců. Začali jsme se zajímat o super plodiny a formy, ve kterých se zpracovávají.

V roce 2010 jsme dovezli první suroviny a od té doby jsme ušli dlouho cestu. Společnost DoktorBio s.r.o. v současné době nabízí desítky produktů z oblasti zdravé výživy a superpotravin.

Milníkem se stalo objevení vitální houby Chagy a dodavatele, který tento zázrak ručně sbírá za polárním kruhem v bio certifikovaných lesích finského Laponska. Maximální důraz je kladen na udržitelnost zdrojů, kvalitu a bio certifikaci. Domníváme se, že to nejdůležitější v lidském organismu, je náš imunitní systém. A právě Chaga, jako poklad arktických lesů bohatý na beta glukany a adaptogeny, o něj intenzivně pečuje díky unikátním kombinacím s dalšími bio surovinami.

Vážíme si vašeho zájmu o naše produkty a děkujeme za něj.

Jitka Černochová
Majitelka DoktorBio s.r.o.
DoktorBio je česká firma působící na trhu od roku 2010.

Adresa:
třída Míru 60, 53002 Pardubice
IČO 28797086 DIČ CZ28797086

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, který vede Krajský soud v Hradci Králové, v oddílu C, vložce 27944

e-mail: info@pokladyfinska.cz
tel.: +420 777 671 217 (8:00 - 17:00)
Doprava a platby
Pro dopravu našich produktů využíváme České pošty a kurýrní služby GLS. Cena dopravy je 89,- Kč pro celou ČR (včetně DPH). Pro objednávky nad 990,- Kč nabízíme dopravu zcela zdarma.

Svoji objednávku můžete platit dobírkou nebo běžnými online způsoby pomocí brány GoPay
Možnost odstoupení od smlouvy
Jako spotřebitel můžete od uzavřené smlouvy kdykoli odstoupit, a to až do uplynutí 14 dnů ode dne převzetí zboží.
Prosíme, obraťte se na nás emailem na adrese info@pokladyfinska.cz nebo postupujte podle našich Obchodních podmínek - body 6.1 - 6.8
Reklamace
V případě reklamace se na nás,
prosím, obraťte emailem na adrese info@pokladyfinska.cz
V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.
Záruka na dodané zboží a reklamace se řídí podle zákona o ochraně spotřebitele a upravují je naše Obchodní podmínky v bodech 7.1 - 7.15
EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Povinnost online evidence v našem eshopu se vtahuje pouze na platby kartou.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram